Alüminyum Dış Cephe Kaplama

Alüminyum Dış Cephe Kaplama

İki yüzü alüminyum olan levhanın ortasına beyaz polietilen çekirdek konulmasıyla alüminyum dış cephe kaplama denir. Bir yüzü renkli olan kompoze levhalardır. Günümüzde dış cephe kaplama teknolojileri oldukça gelişmiş durumdadır. Mimar ve tasarımcılar özgün ve yaratıcı çözümler sunar. Dış cephe kaplama alüminyum sistemleri birçok kaliteli özelliğe sahiptir. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Alüminyum kaplama hafiftir.
  • Sağlam bir yapısı bulunur.
  • Esnek özelliklere sahiptir.
  • Düz yüzeylere kolayca uygulanır.
  • Hem iç hem de dış kaplamalar için tercih edilebilir.

Alüminyum Dış Cephe Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum kaplamalar günümüzde en çok kullanılan malzemelerden birisidir. Sahip olduğu mevcut özelikler sayesinde kullanımı da giderek artar. Alüminyum panellerin işlenmesi çok kolaydır. Bu sayede de üretimi kısa bir süre alır. Kaplaması da üretimi gibidir. Alüminyum kaplamalar uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Dayanıklı özelliklere sahiptir. Oluşabilecek darbelerden olumsuz etkilenmezler. Alüminyum panellerin bakımı kolaydır. Kısa süre içerisinde temizlenebilir. Şimdiler de çok fazla renk seçeneğine ulaşmak mümkündür. Dış cephe kaplama alüminyum ekonomik olarak uygun fiyatlar da sunar.

Alüminyum Dış Cephe Kaplama Teknolojileri

Günümüzde binaların ısıl yalıtım ve estetik görünüşleri konusunda çözümler sunan kaplama teknolojileri oldukça gelişmiştir. Dış yapının üzerine monte edilen alüminyum dış kaplamalar için birçok seçenekler vardır. Hem binanın içi hem de dışı için çözümlere ulaşabilirsiniz. Sadece estetik açıdan değil yalıtım açısından da kolaylıklara ulaşmanız mümkündür.

Dış cephe kaplama alüminyum teknolojileri konusunda güvenilir sonuçlar bir hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzun ömürlü kaplamalar sayesinde her bakımdan rahat etmeniz mümkündür. Alüminyum kaplama sistemleri için fiyatlar mevcut özelliklerine bağlı olarak değişir. Ama genel olarak ekonomik çözümler sunar. Bu nedenle de en çok tercih edilen modellerin arasında yer alırlar.

Bir önceki yazımız olan Dış Cephe Panel Kaplama başlıklı makalemizde dış cephe panel kaplama ve Dış Cephelerde Neopor Strafor Kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları