Betopan Fiyatları

Betopan Fiyatları

Betopanlar 1984’ ten bu yana her yıl farklı değerler kazanırken betopan’ ın 1984 te üretilmeye başlandığının ve bu durumun oldukça makul olduğunu anlarız. Betopan farklı cinsteki maddelerin birleşmesiyle oluşup genel olarak ahşap, çimento ve bu iki malzemenin yanında sağlığa Zarasız diğer kimyasalları kapsar. Ayrıca üründe yer alan kimyasallar ürünün bir bütün halinde suya, ısıya ve neme dayanıklı hala gelir.

 

betopan desenli

betopan desenli

Betopanfiyatları neden değişir? Sorusunun cevabından bahsedelim şimdi biraz da. Betopan fiyatları, satın alınacak üründeki özellikleri en yüksek hangi yoğunlukta tutuyorsa ona göre eksi ya da artı değer alabilir. Betopan fiyatları üretilen betopanın cisim özelliklerine göre değişir. Fakat aynı değişimin tekrar etmesinde betopana ait klasik kriterler de etkili olur. Genel standartlarda sahip olan ürün, dünya üzerinde belirli değerlere bağlı olarak üretilir. Betopan fiyatları, betopanın sahip olduğu özelliklere paralel olarak şekillenir.

Betopan Fiyatları Neden Değişir?

 

Betopan Fiyatları

betopan

  • Betopan suya neme ve küfe dayanıklıdır böylece su yalıtımı adına üzerine düşen sorumluluğu yapmış olur.
  • Betopanın yangına karşı gösterdiği direnç, onun kalitesini belirleme aşamasında yardımcı olur. Dolayısıyla ısı yalıtımı adına kullanılacak ürün dikkatlice öğrenilmelidir ki sonradan sorun çıkarmasın.
  • Betopan fiyatları uzunluğa göre değişir. Uzunluk değeri 2500 / 2800 / 3000 mm arasında değişiklik gösterir.
  • Betopan fiyatları kalınlığa göre değişir. Kalınlık ölçüleri 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 30 mm arasında birbirinden ayrılır.
  • Betopan fiyatları kütleye göre değişir. Ürün kütlesi 10, 13, 16, 18, 20, 13, 30, 38 kg/m2 bazında değişir.
betopan2

betopan2

Betopanın Uygulama Alanları

 

Betopan seçimi yapılırken oldukça dikkat edilmeli ve bilene danışılmalıdır. Betopan hakkında bilgimiz olmadığında çok para verip en kötü betopanı da alabilir bu yüzden iyice araştırıp en güzelini almalıyız. Ürünün hammaddesi ahşap olup suya, rutubete, ısıya dayanıklı olma durumunu kendisine katan çimento ile birleştirilir. Ayrıca ürünün içerisinde yer alan kimyasal maddeler ürünün bir bütün halinde kalmasına yardımcı olarak ürünü hem suya hem neme hem de ısıya dayanıklı hale getirir.

 

 

betopan1-1024x683

betopan

Bir önceki yazımız olan Demir Profil fiyatları başlıklı makalemizde boyalı profil, demir profil fiyatları ve kutu profil hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları