Betopan Standart Ölçüleri

Betopan Standart Ölçüleri

Betopan, kimyasal işlemler ile birleştirilmiş ağaç ve çimentodan oluşur. Bu ürün hem çevre dostu hem de pek çok açıdan avantajlıdır zira hem ağacın hem de çimentonun imkanlarını aynı anda sunar. Genelde  kaplama amaçlı kullanılan betopan levhaları her yerde görebilmek mümkündür. Gelişen teknoloji ile artık dış cephe kaplamasında dahi kullanılabilen ve birçok açıdan çok avantajlı olan bu ürünler depreme dayanıklılığı, çevre dostu olması ve hafifliği ile dikkat çekmektedir. Küf ve neme izin vermeyen bu ürünü ihtiyacınıza göre birçok kalınlıkta bulabilirsiniz. Bu sebeple betopan standart ölçüleri olmayan bir üründür. Kalınlığı büyük değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bu ürün yanmaya daha dayanıklı olup ses ve ısı yalıtımı konusunda da başarılıdır.

Betopan Standart Ölçüleri ve Kalitesi

Betopan standart ölçüleri olmayan bir ürün olmakla birlikte standart bir kalite için güvenilir üreticileri tercih etmek gerekir. Siz de betopan kullanmayı düşünüyorsanız firmamız 1960’tan beri sektörde olmanın tecrübesi ile sizlere yardımcı olmaya hazır. İstanbul’da henüz 1980’li yıllarda 50’den fazla konut yapmış olan firmamız betopan konusunda da size en kaliteli seçenekleri sunuyor. Birçok kalınlık seçeneğine sahip firmamız kaliteli betopan levhaları ile sizi yarı yolda bırakmıyor.

Kullanım Alanına Göre Betopan Standart Ölçüleri

Betopan standart ölçüleri olmayan bir ürün olmakla birlikte bazı durumlarda kanunlar ile belirlenmiş standartlara uyması gerekebiliyor. Yani betopanı kullanacağınız yere göre, ilgili işlem hakkında daha önceden belirlenmiş bir standart olabilir. Bu durumda betopanı bu standartlara uygun seçmek gerekir. Siz de betopan levha kullanmak istiyor ancak bu gibi durumlar kafanızı karıştırıyorsa firmamıza danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Gerek ürün kullanımı gerek de ürün kalitesi konusunda bilgi ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kaplama Masraflarında Betopan Fiyatları başlıklı makalemizde betopan tepe bayileri ve fibercement dış cephe uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları