Dış Cephe Mantolama Ürünleri

Dış Cephe Mantolama Ürünleri

Dış cephe mantolama ürünleri ısıyı sağlamak için oldukça önemlidir. Bina içindeki ısının sağlanması ve dışarıdan gelen soğuk havayı önlemek amacıyla ısı yalıtım malzemeleri kulanılır ve kaplama yapılır. Mantolama çeşitleri arasında ısı yalıtım çok sık tercih edilmektedir. XPS, EPS, karbon takviyeli EPS, taş yünü levhası gibi birçok malzeme çeşidi bulunmaktadır. Yanıcı olmayan, neme ve suya dayanıklı olan ürünlerin tercihi oldukça önem taşır. Yağmur ve rüzgardan korunma sağlayacak malzemeler tercih edilir. Vakit kaybetmeden ürünlerimizi inceleyebilir ve iletişim kurarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kaliteli Dış Cephe Mantolama Ürünleri

Dış cephe mantolama ürünleri gerekli özelliklere sahip olmalıdır. Yanmaz, alev geçirmezlik, su ve nemden etkilenmeyen, basınç dayanımı olan ürünler gereklidir. Birim hacim ağırlığı, buhar difüzyon direnci, çekme dayanımı, sıva tutuculuk, uzun ömürlü olması, ekonomik olması, kokusuz olması, haşere barındırmaması, boyutsal olması gibi detaylara göre ürünler belirlenir. Tüm özellikler birlikte bulunmasa bile eşit şartların olması durumu yeterlidir. Isı yalıtım katsayısı önem taşır. Ekonomik ve kaliteli malzemelerimiz yoğun ilgi görmektedir. En iyi yalıtım malzemelerimiz sayesinde ömür boyu sabit kalan levhalar oluşturulur. Nemden etkilenmeyen ürünlerimizden oldukça memnun kalacaksınız. Bina yüksekliğine ve çevre şartlarına göre kullanılacak malzemeler belirlenir.

Dış Cephe Mantolama Ürünleri Hakkında

Dış cephe mantolama ürünleri arasında ısı yalıtım levhaları, expanded polistren, exrüde polistren, taşyünü levhalar, yapıştırma harçları, ısı yalıtım sıvaları, dekoratif dış cephe kaplama sıvası, donatı filesi, plastik mantolama dübeli, köşe profili, subasman profili gibi ürünler bulunur. Tüm ürünler için bizimle iletişim kurarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Uzun ömürlü malzeme tercihine gereken önemi vermelisiniz. Böylece kötü hava koşullarına dayanıklılık artmaktadır. Ürünler sayesinde rüzgar etkileri de azaltılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yapılarda Dış Cephe Mantolama İşlemleri başlıklı makalemizde bina strafor mantolama, karbonlu mantolama ve mantolama paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları