Düşük Ondulin Fiyatları ve Üstün Performans

Düşük Ondulin Fiyatları ve Üstün Performans

Modern çatı kaplama çözümlerinde ve özellikle düşük proje bütçelerinde oldukça uygun olan Ondulin Fiyatları popüler tercih olmaya devam etmektedir. Her türlü bina için ideal hafif çatı çözümü olan bu malzeme, çok katmanlı teknolojilere kıyasla üstün teknik performans ve daha uzun ömür sağlamak için tek katmanlı olarak imal edilmektedir. Tek katmanlı kapama teknolojisi zamanla oluşan delaminasyona karşı koruma ve devam eden bir kalite düzeyi sağlar. Oudline fiyatları diğer çatı çözümlerine nazaran çok daha ucuz, ancak verimli bir profil göstermektedir. Çatı sistemlerinde kalıcı bir çözüm sağlamakla birlikte, bütçeye uygun malzeme seçiminde kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Oudlin Malzemenin Teknik Özellikleri

Düşük Ondulin Fiyatları ve Üstün Performans

Kolay imal edilip rahatlıkla monte edilebilmesiyle düşüş gösteren Ondulin Fiyatları aynı zamanda bu destekler nitelikte bir malzeme kullanımına sahiptir. Oudline, bitüm ile emprenye edilen selüloz liflerden yapılır. Bu karışım daha sonra 3mm kalınlıkta ve mukavemetli bir tahta sıkıştırılarak eski oluklu çatı tabakalara benzetilmektedir. 2mx0.95 standart ölçülere sahip olan bu panel, yalnızca 6 kilogramın biraz üzerinde ağırlığa sahip olduğundan, monte ve de-monte işlemleri oldukça kolaydır.  Farklı çatı sistemlerine uygulanabilen malzemenin avantajları ise tercih edilmeye değer.

  • Mekanik dayanıklılık ve darbelere karşı üstün direnç.
  • Dolu ve donmalara karşı mukavemet.
  • Toksisite ve kimyasallara karşı direnç.
  • Isı deformasyonu ve su soğurum özelliği.
  • Yüksek izolasyon ve ses emme performansı.
  • Kesilmesi, şekillendirilmesi ve düzeltmesi kolaydır.

Ondulin Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ondulin Fiyatları ile iyi bir tercih olsa da, çeşitli çatı sistemlerinde kullanılmasıyla da öne çıkıyor. Zira Ondulin çatı malzemeleri birkaç farklı profile sahiptir. Klasik profil 38 mm olukludur ve daha büyük binalar için uygun performans sergiler. 24 mm oluklu olan mini profil ise hangarların, atölyelerin, üretim tesislerinin ve garajların çatısında kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapılara Estetik Katan Ondulin Fiyatları başlıklı makalemizde şeffaf ctp ondulin ve şeffaf polyester ondulin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları