En Kaliteli Çatılar İçin Sandviç Panel

En Kaliteli Çatılar İçin Sandviç Panel

Evlerin ve binaların birçok hassas olan unsuru vardır ve bunların en kaliteli malzeme ile yapılması gerekmektedir. Çünkü yapı ürünleri her türlü iklim altında dahi en iyi sonucu verecek çözümler olarak üretilmektedir. Bir binanın yağmur ve güneşe karşı en çok direnç sağlayan unsurunun ise çatılar olması gerekmektedir. Evin en tepe noktası olduğu için sürekli olarak rüzgâra, yağmura, kara ve güneşe maruz kalan çatıların daha sağlam olması adına en iyi çözüm sandviç panel olmaktadır.

Sandviç Panelde Kesin Çözüm

Bu paneller paslanmaz galvaniz sacdan imal edilir ve arasına sıkılan poliüretan madde ile çok daha fazla dayanıklı bir form kazanır. Bu dolgu olan yalıtım malzemeleri ile hem ısı hem de ses yalıtımı yapmak mümkündür. Aynı zamanda yağmur ve kar suyu için de son derece etkili bir yalıtım sağlayan bu panel türü çok kolay montajı yapılabilen bir üründür.

En Kaliteli Çatılar İçin Sandviç Panel

 

Sandviç Panel Firmaları İstanbul

 

Sandviç panel bilgisayar ile binaya veya yapıya uygun olarak projelendirildiği için sıfır hata ile çatıya montajlanır ve zayiat vermez. Bu yönüyle de hem firma için hem de bina sahibi için son derece kullanışlıdır. İstenen projeye göre montelenen paneller çok daha verimli olmaktadır ve çok iyi derecede yalıtım sağlamaktadır.

Sandviç Panel boy ve ebatları

Bu ürünlerin genelinde en kaliteli ve ucuz olan polyester tipi boyalar kullanılmaktadır. Bununla birlikte sandviç panel üretildiği yerin iklimine göre de değişik şekillerde de boyanabilmektedir. Üretim kalitesi olarak son derece sağlam olan ve her türlü iklim altında en iyi sonucu veren bu paneller istenen renklerde üretilerek son derece şık bir çatı çözümü de olmaktadır. Bununla birlikte bu denli kaliteli olan ürünleri çok ucuza mal etmek de çok karlı bir yöntemdir.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel İle Dış Cephe Uygulamalarında Avantaj Yakalayın başlıklı makalemizde sandviç panel hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları