İzocam Cam Yünü Nedir?

İzocam Cam Yünü Nedir?

Yalıtım ihtiyaçlarının görmezden gelinmediği ve olmazsa olmaz çalışmalardan biri haline geldiği inşaat ve yapı işlerinde cam yünü en çok tercih edilen yalıtım malzemelerinden biri olmaktadır. Silis adı verilen kum ve çakıl taşının belirli bir işlemden geçmesi sonucu oluşan maddeyle elde edilmekte olan cam yünü, izocam cam yünü nedir sorusunun karşılığı olmaktadır. Genellikle çatılarda ve çatı aralarında, su ile temas etmesi beklenmeyen yüzeylerin tamamında ısı yalıtımını sağlamak üzere izocam cam yünü kullanılmaktadır.

İzocam Cam Yünü Nedir Neden Kullanılmalıdır?

İzocam cam yünü hakkında izocam cam yünü nedir neyden yapılmıştır ve hangi alanlarda kullanılmaktadır bunu bilen kişiler can yününün ne tür işlevlere sahip olduğunu öğrenerek bu ürünleri neden tercih etmesi gerektiği konusunda düşünüyor. Çok yüksek bir ısı yalıtımı etkisi alınmasını sağlayan cam yünü aynı zamanda eksi 50 dereceden +250 dereceye kadar yalıtım yapabilir durumda olması sayesinde yangın tehlikesine karşı da güvenli bir ortam sağlayabiliyor. Cam yününde bağlayıcıların kullanılmadığı durumlarda ise bu ısının 500 dereceye kadar çıkması ve cam yününün bu dayanıklılığı kaldırması mümkün oluyor.

İzocam Cam Yünü Nedir Fiyatları Nasıldır?

Isı yalıtımı ve yangın güvenliği konusunda ne kadar başarılı bir performans gösteren ürün olduğunun farkın olan kişiler izocam cam yünü nedir sorularına cevap aldıktan sonra kendi binaları için de bu ürünü kullanır duruma getirmek istiyor. Hali hazırda aktif bir şekilde kullanılmakta olan binalardan inşaat halinde olanlara kadar hepsinde uygulanması mümkün olan cam yünü ısı yalıtım özelliklerine bakıldığında çok uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyor. Yıllardan beri bu sektör içinde faaliyet gösteren bir firma olarak sizlere bu konuda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Cam Yünü Nedir Nerelerde Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları