İzocam Fiyatları İle İlgili Genel Görüş

İzocam Fiyatları İle İlgili Genel Görüş

Yerli olarak temin edilen 1200 – 1250 derecede silis kumunun ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu meydana gelen cam yünü İzocam yapımında da kullanılması ile birlikte asıl amacı ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlamak olan İzocam fiyatları itibariyle çok cazip gelmektedir. Cam yününün yalıtım malzemelerinde büyük rol oynamasıyla birlikte içinde bulunduğu durum itibariyle pek çok yalıtım malzemesinin temelini ana malzemesini oluşturmaktadır. İzocamlar da bu hammaddeyi kullanarak yalıtımı en iyi şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. İzocam fiyatlarıyla ilgili genel görüş ise pahalı olmadığı ve kaliteli olduğu yönündedir.

İzocam Fiyatları Nelerden Etkilenir

izocam-tip400

Montelenecek evlerin pencere sayısından pençelerin ebadına kadar pek çok şeyden etkilenir. Birim fiyatlarında değişiklik olmamakla birlikte eklenecek malzeme ile fiyatların değişmesi muhtemeldir. Üretim esnasındaki asıl amacın ses yalıtımını ve ısı yalıtımını sağlamak ve ayrıca akustik düzenleme ile kaliteli bir yaşam imkânı sunmaktır. Çeşitli modelleri bulunmaktadır. Özellikle gürültü kirliliğinin artması sebebiyle ses yalıtımı ve yazın, kışın ısının kaybolmasını engellemek maksadıyla ısı yalıtımı sağlamaktadır. Modellerin çeşitliliğine göre doğal olarak İzocam fiyatları da değişiklik göstermektedir. Yalnız hangisine karar vermiş olursanız olun modellerin hepsi kaliteli ve sizlere istediğiniz yalıtımı sağlayacaktır.

Çeşitli Modelleri ile İzocam Fiyatları

Pek çok üründe olduğu gibi ihtiyaca ve isteğe yönelik pek çok ürün bulunmaktadır. İzocam Mertek Arası Şiltesi, İzocam Asma Tavan, İzocam Dupan, İzocam cephepan, İzocam Yalı Camyünü olmak üzere pek çok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca içerlerinde bulunan maddenin cinsine ve yoğunluğuna göre değişen İzocam fiyatları pek çok alanda tercih edilmektedir. Özellikle inşa edilen yapıların duvarlarda pençelerde dış cephe ve iç cephede asansör boşluklarında vb. gibi her yerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan İzocam Fiyatları Yapı Masraflarını Yükseltirmi? başlıklı makalemizde camyünü çatı arası ve çatı şiltesi tip 350 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları