İzocam Fiyatları Malzemeleri

İzocam Fiyatları Malzemeleri

İzocam hem evlerde hem de işyerlerinde her alana uygun ola çözümleri ile en fazla tercih edilen ürünlere ev sahipliği yapmaktadır. Gürültü kontrolü (ses yalıtımı), ısı yalıtımı, yangın güvenlik malzemeleri ve yoğuşma kontrolü ile uygulama gerektiren tüm alanlarda ürünlerini profesyonel bir şekilde üretmiştir. En önemli avantajlarından biri de hem dış cephede, hem çatıda, hem de tavanlarda kullanılmaya uygun olan ürünlerin üretilmedir. Bizlerde en uygun İzocam fiyatları malzemeleri ile sizleri buluşturuyor böylece en uygun fiyata bu malzemelere kavuşarak, yaşam kalitenizin yükselmesini sağlıyoruz. Bu ürünleri öncü ve lider olduklarına dair tüm belgeler bulunmakta olup yalnızca ürünleri ile de değil, sunmuş olduğu yenilikçi çözümleri ile de kendinden söz ettirmektedir.

İzocam Fiyatları Malzemeleri Çeşitleri

Yalıtım tarihin babası olarak bilinen İzocam fiyatları malzemeleri bakımından da oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Bunlar arasında en fazla tercih edilenler;

  • Camyünü; Hem ısı hem de ses yalıtımı sayesinde oldukça ünlüdür. Sadece bu yalıtım özellikleri ile sınırlı kalmaz aynı zamanda yangın güvenliği özellikleri ile de tercih edilirler.
  • İzopor; Kullanım yeri ve amaçlarına göre farklı boyutlarını üretilmesi mümkündür. Isı yalıtımında tercih edilmektedir.
  • Taşyünü; İnorganik hammaddelerden imal edilmiştir ve tek bir ebatta ve kalıta üretilmezler. Farklı teknik özelliklere ve boyutlara göre üretimi yapılabilir. Isı, ses ve yangın güvenilirliği sağlar.
  • İzocamflex; Yoğuşma ve ısı yalıtımı için kullanılmaktadır.
  • Foamboard; Birbirinden farklı yüzey ve kenar şekilleri bulunur. Isı yalıtımı için tercih edilir.
  • İzocam Reflex; Yoğuşma ve ısı yalıtımı için kullanılan son derece esnek ve profesyonel bir üründür.

En Uygun İzocam Fiyatları Malzemeleri

İzocam fiyatları malzemeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. En uygu fiyat garantisi ile bu en dayanıklı yalıtım malzemeleri ile sizleri buluşturmaya uzun süredir tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile devam etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan İzocam Fiyatları İle İlgili Genel Görüş başlıklı makalemizde çatılarda en kalıcı çözüm camyünü ve folyolu izocam camyünü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları