Levha Kullanımında Betopan Ölçüleri

Levha Kullanımında Betopan Ölçüleri

Yapı Sektöründe Betopan

Yapı sektöründe sıklıkla tercih edilen malzemelerden biri olan betopan aslında çimento ve ahşap karışımı ile kimyasal maddelerin birleşiminden oluşturulmuş çimentolu yonga levhalar olarak bilinmektedir. Bu levhalar inşaat alanlarında farklı kullanım noktalarına göre değişiklik gösterirken genel boyutlarda 8 milimetre, 12 milimetre ve 18 milimetre şekillerinde olabilmektedir. Firmamız inşaat uygulamaları için kullanım noktalarına göre bu farklı boyutlara sahip olan betopan malzemelerini satışa sunmaktadır. Yap uygulamalarında birçok farklı avantaj sağlayan bu ürün için betopan ölçüleri standartlarla belirlenmek üzere istenilen durumda farklı ölçülerde kesimde gerçekleştirilmektedir.

Levha Kullanımında Betopan Ölçüleri

İstenilen Boyutlarda Betopan Ölçüleri

İnşaat uygulamalarında müşterilerimizin tercih ve taleplerine göre istenilen boyutlarda betopan ölçüleri ile üretim gerçekleştirebiliyoruz. Betopan malzemesinin farklı boyutlara getirilebilmesi için üretiminde elverişli bir yapıda olması birçok farklı inşaat sektörü şirketi tarafından da tercih edilmesine neden olmaktadır. İçeriğinde bulunan ağaç ve çimento sayesinde olumlu özellikler sunan betopan, dış cephelerde etkin bir şekilde kullanılırken iç cephelerde de tercih edilebilmektedir. Yapısal özellikleri sayesinde dış cephelerde ısı yalıtımı ve nem yalıtımı sağlarken en önemli özelliklerinden biri de yapılarda yangına karşı dayanıklılık oluşturmasıdır.

Türkiye Genelinde Kullanılan Betopan Ölçüleri

Türkiye genelinde inşaat firmaları için betopan üretimi noktasında en önemli firmalardan biri olarak farklı isteklere göre şekillenen betopan ölçüleri ile de satış gerçekleştirmekteyiz. Genel standartlara sahip olan betopan ürünleri 8 ile 24 milimetre kalınlıkta arasında değişebilirken önemli olan noktalardan birisi de ağırlık boyutlarına göre ölçülenmesidir. Ağırlıklarına göre betopan ürünleri metrekare bazında 10 kilogram ve 30 kilogram oranları arasında değişiklik göstermektedir. İnşaat uygulamalarında çivi çakma, kesme ve baskı gibi birçok farklı işlem için uyum sağlayan betopan malzemesi boyamada uygulanabilmesi nedeniyle kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ülkemizde OSB Levha Uygulama Alanları başlıklı makalemizde osb2 egger, osb2 kronospan ve osb2 satış fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları