Modern ve Kaliteli Su Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Modern ve Kaliteli Su Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

su yalıtım malzemeleri fiyatları

Firmamız yalıtımı adına her neye ihtiyacınız varsa en kaliteli ve modern bir şekilde üretiyor. Bütün ürünlerimizde özellikle İSO standartlarına riayet edilmektedir. Bu konsept gereği üretmiş olduğumuz su yalıtım malzemelerinde de aynı kaliteyi ve modernizeyi devam ettiriyoruz. Böylece suyun ve nemin bulunmuş olduğu yerlerde oldukça yüksek oranlarda su yalıtımı ortaya çıkartılabiliyoruz. Çok farklı türlerde üretmiş olduğumuz yalıtım malzemelerini çok kısa bir sürede uygulayabiliyoruz. Böylece çok fazla uğraşmadan montaj ve uygulama kolaylığı ile birlikte İstediğiniz su izolasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamızın belirlemiş olduğu su yalıtım malzemeleri fiyatları hakikaten yüz güldüren seviyelerde yer alıyor.

Su Yalıtım Malzemeleri Fiyatları ve Türleri

İhtiyaca göre farklı şekillerde üretmiş olduğumuz su yalıtım malzemeleri arasında son dönemin en popüler ürünleri ondulin membran çeşitleridir. Oldukça kaliteli olan membran levhalar çatılarda havuz kenarlarında binaların temel kısımlarından suyla temas eden her türlü bölgede kolayca uygulanabiliyor. Ayrıca son derece dayanıklı olan membranı likit olarak da imal edebiliyoruz. Böylece üretmiş olduğumuz su yalıtım malzemeleri fiyatları ile de hayli dikkat çekici bir hizmete imza atıyoruz. Ayrıca üretilmekte olan malzemeler arasında yer alan izopak membran ve astar da son derece önemli bir yerde bulunuyor. Çünkü su izolasyonunun tam olarak sağlanabilmesi için bütün gözeneklerin kapatılması ve su ile temasın engellenmesi gerekiyor.

Çevreci Su Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Su izolasyonu konusunda devreye giren bütün yalıtım malzemelerinde aynı zamanda çevreci bir yaklaşım takip ediliyor. Böylece İSO çevre standartlarına uygun olarak üretilen yalıtım malzemeleri ile bir taraftan su izolasyonu gerçekleşirken diğer taraftan da çevre korumuş oluyor. Oldukça ekonomik su yalıtım malzemeleri fiyatları ile istediğiniz bölgelerde su izolasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Enerji Tasarrufu İçin Taş Yünü Kaplama başlıklı makalemizde binalarda taşyünü ses yalıtımı, taşyünü ısı yalıtımı ve taşyünü yalıtım fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları