Osb Levha Ölçüleri

Osb Levha Ölçüleri

İnşaat ve yapı sanayi için oldukça önemli olan çatı izolasyonunda firmamızın üretim yapmış olduğu osb levhalar kullanılmaktadır. En doğal, çevre ve insan sağlığına karşı son derece uygun olan osb levhalar özellikle çatı izolasyonunda kiremit altı veya şıngıl altı olarak devreye girebilmektedir. Bu şekilde yüksek oranda ısı ve nem izolasyonu yapmakta olan osb levhalar aynı zamanda ses yalıtımı da oluşturabilmektedir. Uygulanacak olan alana göre farklı kalınlıklarda imal etmiş olduğumuz osb levha ölçüleri teknik kadromuzla görüşülerek belirlenmelidir. Böylece çatı yalıtımında daha kaliteli çözümlere imza atılmaktadır.

Osb Levha Ölçüleri

Farklı Ebatlarda Osb Levha Ölçüleri

İstenen yalıtımın tam olarak sağlanabilmesi için firmamız tarafından osb levha ölçüleri farklı şekillerde imal edilmektedir. Eğer izolasyon değerleri maksimum seviyelerde olmayacaksa 11 milimetre kalınlığında imal etmiş olduğunuz osb levhalar kullanılabilir. Ayrıca ince olan osb levhalar duvar oluşturmada, panel oluşturmada, asmakat inşasında veya dekoratif amaçlı olarak da devreye girebilmektedir. Daha kaliteli ve uzun ömürlü yalıtım çözümleri aranıyorsa 15 milimetre ebadında üretilmiş olan osb levhaları kullanabilirsiniz. Özellikle duvar ve panellerde tercih edilmekte olan 15 milimetrelik osb levhalar aynı zamanda dar aralıklı olan çatılarda da iyi sonuç vermektedir. Firmamızın üretim portföyünde yer almakta olan 15 milimetre kalınlığındaki osb levhalar yoğun ağırlığından dolayı genellikle bölüm oluşturmada veya dekoratif amaçlı olarak iç mekân dizaynında devreye girmektedir.

Osb Levha Ölçüleri ve Ekonomik Fiyat Portföyü

En doğal yalıtım çözümleri arasında yer alan osb levhalar ahşap materyalden imal edildiği için doğal olarak da kullanılabilmektedir. Kamelya oluşturmada, kış bahçesi imalatlarında veya ev içerisinde ve ofiste çeşitli bölümlerin tasnif edilmesinde osb levha devreye girebilmektedir. Son derece ekonomik fiyatları bulunan osb levha ölçüleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için çeşitlendirilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Demir Profil Çeşitleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde boyalı kare kutu profil ve profil fiyatları boyalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları