Silis Kumunun Eritilerek Reçineden Üretilen Doğal Isı Yalıtımı

Silis Kumunun Eritilerek Reçineden Üretilen Doğal Isı Yalıtımı

cati-kaplama-malzemeleri-800x450

Isı yalıtımı, ses yalıtımı, nem izolasyonu ve daha pek çok yalıtım sistemleri… Burada terim terim üzerinde durulan bu izolasyon çeşitlerinde esaslanan ana amaç daima yalıtılmış tasarruf ve sessizlik sağlayan ortamların oluşturulmasıdır.

Bu amaç açısından inşaat çalışmalarında sürekli üzerinde kimyasal ve teknik araştırmalar yapılarak söz konusu yalıtımın kuvvetlendirilmesi adına yeni teknik gelişmeler takip altına alınmaktadır. Küçükdeveci inşaat firması da ısı yalıtımı çalışmalarının bir parçası olarak su yalıtım malzemeleri arasında yerini alan ısı yalıtım özelliğine yönelik izocam özellikleriyle hizmette genişlik almaktadır.

Çatı Malzemeleri Sistemi

Ele aldığı niteliklerden birisini oluşturması adına çatı malzemeleri sisteminde de sürekli olarak öne çıkan silis kumunun eritilerek reçineye dönüştürülmesi ile oluşturulmuş izocam adındaki yalıtım faaliyetleriyle söz konusu sisteme yönelik sistemler üzerinde durulmaktadır.

Çatı Kaplama Malzemeleri

Bu gelişmeler açısından süreklilik arz eden başlıca temel gelişmeleriyle çatı kaplama malzemeleri niteliklerini vurgulayan silis kumunun eritilmesiyle reçineye dönüştürülerek doğal elyaftan izolasyon çalışmaları kucukdeveci.com.tr yaratılarak tamamen doğal ve tamamen kalıcı yalıtım sistemi müşterileriyle buluşturulmayı beklemektedir.

İlgili mesajlar
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları