Su Yalıtım Malzemeleri Özellikleri

Su Yalıtım Malzemeleri Özellikleri

‘Duvarı nem, insanı gam öldürür’ diyen atalarımız binaların su yalıtımı konusunda bir bakıma bizi asırlar öncesinden uyarmıştır. Gerçekten de, yalıtımı iyi yapılmamış duvarlara zamanla sinsice sızan su evleri çökme noktasına bile getirebilir. Su yalıtımı şakaya gelmez, bu yazımızda Küçük Deveci İnşaat olarak size sunduğumuz üstün yalıtım teknolojilerinde kullanılan su yalıtım malzemeleri özellikleri ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz.

Türlerine Göre Su Yalıtım Malzemeleri Özellikleri

Tüm Dünya’da satılmakta olan su yalıtım malzemeleri olarak düşünüldüğünde temelde ikiye ayrılır:

  • Sermeye dayalı su yalıtım malzemeleri
  • Sürmeye dayalı su yalıtım malzemeleri

Su yalıtım malzemeleri özellikleri de bu iki kategoriye göre kullanılan malzemenin türüne göre değişmektedir. Sermeye dayalı malzemeler, su geçirmezlik özelliklerini bazen bitümden yapılmış olmasına, bazen de PVC gibi sentetik örtü biçiminde olmasına borçludur. Sürmeye dayalı su yalıtım malzemeleri ise, su geçirmezlik özelliklerini çimentolu malzemelerin suyla birlikte kullanılmasına ya da söz gelimi poliüretan yapı özelliği gösteren malzemelerin yalıtım yapılması istenen yerlere doğrudan sürülmesine bağlıdır. Bunların dışında, sürmeye dayalı bitümlü likit malzemeler de vardır. Bu ürünlerin hepsinin de tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Firmamızın Kullandığı Su Yalıtım Malzemeleri Özellikleri

Küçük Deveci İnşaat olarak su yalıtımında kullandığımız ürünlerin su yalıtım malzemeleri özellikleri fiyatlarıyla birlikte sitemizde mevcuttur. Her bir ürün malzeme kalitesine göre farklı fiyata sahiptir. Ürünlerin kalitesini, kullanılan malzemeleri ve bu malzemelere göre değişen fiyatları sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bütçenize en uygun olan ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

Şirketimiz satışa sunduğu tüm ürünlerin kalitesi konusunda güvence vermektedir. Uygun fiyatlı su yalıtım malzemelerinden sipariş vermek için bizi (0212) 546 92 02 numaralı telefondan 08.30-18.00 saatleri arasında gün boyu tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Su Yalıtım Malzemeleri başlıklı makalemizde izopak yalıtım membranları, onduline pp300 ve onduline pp40m kırmızı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları