XPS Fiyatları

XPS Fiyatları

Xps Fiyatları Kış aylarının en önemli sorunu binaların ısıtılmasıdır. Hele bir de kışlar soğuk ve uzun geçerse yakıt maliyetleri yükselmektedir. Yakıt maliyetlerini düşürmenin çeşitli yolları vardır. Bu yollardan birisi de binaları yalıtım ürünleri ile desteklemektedir. Piyasada birçok farklı yalıtım malzemesi olup, her birinin kullanım alanına göre artıları ve eksileri vardır. Xps levhalar da ısı yalıtımı sağlayan bu ürünlerden birisidir. XPS Fiyatları da getirdiği ısı kazancına göre oldukça caziptir. Kış aylarında yakıttan kazanmak için ısı yalıtımı yaptırmak şarttır.

XPS Fiyatları

Xps Levhaların Özellikleri Nelerdir ve Faydaları Nelerdir?

Bal peteğine benzeyen bu ürün içerdiği stabil hava kabarcıkları sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar. Isı iletkenlik kat sayısı diğer yalıtım ürünlerine nazaran oldukça düşüktür. XPS Fiyatları levhaları son teknoloji kullanılarak bilgisayar kontrolünde üretilmektedir. Bu nedenle bu ürünlerin standardizasyonu oldukça yüksektir. İçerdiği kuru hava sayesinde ısı ve nem geçirmezliği yüksektir. XPS Fiyatları da uygun olup, binaların yalıtımı için cazip bir malzemedir.
XPS Fiyatları levha ürünlerinin birçok avantajı vardır. Bu avantaları sıralamak gerekirse, şöyle bir maddelendirme yapmak yerinde olacaktır:
1. Isı yalıtım oldukça yüksek olduğundan dolayı binaların çabuk ısınmasını, geç soğumasını ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlar.
2. Maliyetleri ve ilk kurulum maliyeti düşük olduğundan dolayı kazançlı bir üründür.
3. Kullanılan malzemeden dolayı sağlıklı bir ev ortamı ve temiz bir çevre imkanı sunar.
4. Özellikle çatı kaplamada sıklıkla kullanılır.
Xps fiyatları açısından da cazip bir ürün olup, özellikle çatı kaplamada farklı ebatlarda ve farklı biçimlerde bu ürünü kullanmak mümkündür. Ekstrüde Polistren Levha olarak tanımlanabilen yüksek standartlarda üretilen bu malzeme ile hem ısı transferi hem nem engelleme oldukça kolaydır. Üstelik uygulaması da oldukça basit olduğundan az maliyetle binalarınızı ısı ve neme kolaylıkla korumuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan İyi Bir Yalıtım İçin Dış Cephe Mantolama Yaptırın başlıklı makalemizde Dış Cephe, dış cephe mantolama ve Mantolama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Profil Fiyatları Camyünü Boyalı Profil Taşyünü Fiyatları Betopan Fiyatları Boardex Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları